Kogo szukamy?

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech.

Opieka osób starszych Niemcy – kogo szukamy?

Poszukujemy osób chętnych do wyjazdu do Niemiec i podjęcia pracy w charakterze opiekunki osób starszych. W odpowiedzi na stale rozwijający się rynek pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech, coraz więcej osób poszukuje zatrudnienia w tym zawodzie. Agencja SensisCare chce zapewnić kandydatom możliwość rozpoczęcia kariery za granicą w bezpieczny sposób.

Czy szukamy właśnie Ciebie? Tak, jeśli:

 • posługujesz się językiem niemieckim w stopniu minimum komunikatywnym
  posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  posiadasz odpowiednie predyspozycje, takie jak łatwość nawiązywania kontaktu, cierpliwość czy empatia
  Twoja sprawność fizyczna pozwoli Ci na wykonywanie obowiązków, które mogą wymagać sporego wysiłku
  łatwo odnajdujesz się w zupełnie nowym środowisku
  nie boisz się wyzwań

Opiekunka osoby starszej pomaga seniorom w takich czynnościach, jak ubieranie się, jedzenie i kąpiel. Pomaga także w codziennych czynnościach. Opiekun osób starszych udziela również podopiecznym wsparcia emocjonalnego w trudnych chwilach, takich jak żałoba czy samotność. Inne obowiązki obejmują pomoc w transporcie na spotkania i załatwianiu spraw. Aby zostać opiekunem osobistym, należy mieć doświadczenie w pracy z osobami starszymi i czuć się komfortowo podczas wykonywania intymnych czynności, takich jak kąpiel i zmiana pieluch. Konieczna jest również umiejętność podnoszenia ciężkich przedmiotów na stoły lub łóżka bez narażania siebie lub podopiecznego na urazy. Opiekunka osób starszych może pracować w pełnym wymiarze godzin lub ustalić inny wymiar czasu pracy.

Dlaczego SensisCare?

Nasza agencja zapewnia jasne warunki zatrudnienia. Kandydatki na stanowisko opiekunek osób starszych w Niemczech mają gwarancję bezpieczeństwa i legalnego wyjazdu za granicę. Niestety, wiele osób poszukujących pracy w zawodzie decyduje się na nielegalny wyjazd, co zawsze niesie ze sobą przykre konsekwencje. Nie warto ryzykować swoim bezpieczeństwem, zdecydowanie lepiej skorzystać z pomocy dobrej agencji opiekunek osób starszych, która zajmie się organizacją wyjazdu od a do z. Praca opiekunki osób starszych w Niemczech to praca, do której trzeba się przygotować. Współpracując z agencją opieki nad osobami starszymi SensisCare, otrzymujesz szereg korzyści, do których nie masz dostępu, organizując wyjazd we własnym zakresie. Masz nasze pełne wsparcie w każdej chwili i w każdym temacie.

Agencja SensisCare dba m.in. o:

 • wsparcie i szkolenia dla opiekunek osób starszych – dzięki oferowanym szkoleniom każdy kandydat dowie się, jak opiekować się seniorami, ale także zapozna się z kwestiami prawnymi związanymi z pracą za granicą. Nasza agencja dba także o to, by kandydaci na opiekunów osób starszych zapoznali się ze sposobem działania agencji, z jej wartościami i filozofią pracy. To wszystko pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie;
 • ułatwienie znalezienia zatrudnienia jako opiekun osoby starszej w Niemczech jest znacznie łatwiejsze z agencją pracy – agencja śledzi aktualne oferty pracy dla opiekunek osób starszych, zajmuje się ich weryfikacją, by cały proces podjęcia pracy jako opiekunka osób starszych przebiegał zgodnie z prawem i zapewnieniem bezpieczeństwa kandydatom;
 • uczciwe wynagrodzenie i dobre warunki pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech – praca z agencją SensisCare to gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia, które zostaje jasno określone w umowie;
 • pomoc agencji w każdej sprawie – jeśli opiekunka, która podjęła pracę za granicą, ma jakiekolwiek pytania albo problemy, to nasz zespół jest do dyspozycji całodobowo 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czego dotyczy problem, koordynator zajmie się jego rozwiązaniem;
 • przestrzeganie warunków umowy opiekuna osoby starszej – jasny zakres obowiązków opiekunki określony w spisanej umowie. Nasza agencja bardzo dba o to, by w umowach znalazły się wszystkie niezbędne informacje, tzn. dokładny opis zakresu obowiązków, konkretne wynagrodzenie, czas obowiązywania umowy, rodzaj zatrudnienia, wymiar czasu pracy, informacja na temat zakresu ubezpieczenia, szkolenia i kursy zapewniane przez agencję.

Praca opiekunki osób starszych – Korzyści

Korzyści płynące z tej kariery są liczne. Będziesz mieć możliwość wprowadzenia prawdziwej zmiany w czyimś życiu i zapewnienia mu poczucia bezpieczeństwa. Satysfakcji, jaką daje świadczenie takich usług, nie da się porównać z niczym innym.

atrakcyjne wynagrodzenie (minimum 1500€)

przejrzystą umowę i jasne warunki pracy

oferty pracy dopasowane indywidualnie do możliwości i oczekiwań opiekunki

zorganizowany i opłacony transport

legalny wyjazd z kartą Ekuz

dodatkowe prywatne ubezpieczenie z Warta Travel

ubezpieczenie zdrowotne przez cały czas trwania umowy

długość zlecenia dopasowaną do dyspozycyjności opiekunki

sprawdzone zlecenia

możliwość kontaktu z opiekunką, która jest już na miejscu

 wsparcie koordynatorów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Zdajemy sobie sprawę, że opieka nad osobami starszymi to praca trudna i odpowiedzialna. Dlatego dbamy o to, by zapewnić naszym opiekunkom wszelkie potrzebne wsparcie, jasne zasady współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Agencja opiekunek Bielsko-Biała SensisCare.

Zgłoś się Teraz!  SensisCare

  Jesteśmy firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych nad osobami starszymi.

  Interesuje Cię praca opiekunki osób starszych? Poszukujemy opiekunek i opiekunów gotowych samodzielnie zająć się seniorami w ich własnych domach. Gwarantujemy załatwienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z legalnym wyjazdem do Niemiec. Zapewniamy opłacony transport autokarem, busem lub samolotem. Pomagamy dopasować najlepszą ofertę dostosowaną do kompetencji językowych i indywidualnych oczekiwań każdego kandydata. Jeśli znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobą starszą – pomożemy Ci znaleźć najlepsza ofertę. Doskonale rozumiemy, że opieka nad taką osobą to odpowiedzialna i ciężka praca, która powinna być odpowiednio wynagrodzona. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem, jasną i zrozumiałą umową, zapewniamy wsparcie koordynatorów dostępnych 24/h przez 7 dni w tygodniu oraz pomoc w nagłych sytuacjach. Sprawdź czy praca opiekunki osób starszych jest dla Ciebie! Napisz do agencji opiekunek Bielsko-Biała Sensiscare.

  Karolina Białojańska

  Prezes zarządu

  Karolina stawia przede wszystkim na rozwój firmy i skutecznie zarządza jej wykwalifikowanym zespołem, dbając o jakość świadczonych usług. Jako lider wie, jak ważne jest podejmowanie słusznych decyzji, które mają znaczny wpływ na losy całej organizacji. Jej empatyczna, ale jednocześnie dojrzała postawa jest kluczem do przewodzenia i organizowania strukturą jej zaufanych pracowników. Karolina jest liderem, dla którego komunikacja i wsparcie jest kluczem do sukcesu i efektywnego działania całego zespołu. Dzięki Karolinie w Sensiscare otrzymasz najkorzystniejsze oferty pracy opiekunki osób starszych.

  Karolina Białojańska

  Prezes zarządu

  Karolina stawia przede wszystkim na rozwój firmyi skutecznie zarządza jej wykwalifikowanym zespołem, dbając o jakość świadczonych usług. Jako lider wie, jak ważne jest podejmowanie słusznych decyzji, które mają znaczny wpływ na losy całej organizacji. Jej empatyczna, ale jednocześnie dojrzała postawa jest kluczem do przewodzenia i organizowania strukturą jej zaufanych pracowników. Karolina jest liderem, dla którego komunikacja i wsparcie jest kluczem do sukcesu i efektywnego działania całego zespołu.

  Aurelia Kula

  Specjalista działu rekrutacji

  Podejmuje się rozmów z potencjalnymi pracownikami i sukcesywnie kieruje ich na ścieżkę zawodową opiekunek Sensis Care. Dba o to, by nasze opiekunki i opiekunowie czuli się pewnie i bezpiecznie we współpracy z nami. Jej świetne umiejętności miękkie, empatia i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy przekształca się sukcesywnie w coraz to większą ilość zadowolonych współpracowników, którzy z uśmiechem opiekują się osobami starszymi za granicą. Aurelia doskonale organizuje swoją pracę, jej inwencja i chęć pomocy innym przekłada się na również na pracę całego zespołu, który stale się rozwija i powiększa.

  Aurelia Kula

  Specjalista działu rekrutacji

  odejmuje się rozmów z potencjalnymi pracownikami i sukcesywnie kieruje ich na ścieżkę zawodową opiekunek Sensis Care. Dba o to, by nasze opiekunki i opiekunowie czuli się pewnie i bezpiecznie we współpracy z nami. Jej świetne umiejętności miękkie, empatia i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy przekształca się sukcesywnie w coraz to większą ilość zadowolonych współpracowników, którzy z uśmiechem opiekują się osobami starszymi za granicą. Aurelia doskonale organizuje swoją pracę, jej inwencja i chęć pomocy innym przekłada się na również na pracę całego zespołu, który stale się rozwija i powiększa.

  Aleksandra Johannes

  Główny doradca klienta biznesowego

  Jest wizytówką firmy w kontakcie z klientem zagranicznym. Kompetentnie doradza i odpowiada na pytania interesantów. Płynnie posługuje się słownictwem wymaganym w branży opieki osób starszych w języku niemieckim. Zna od podszewki całą organizację Sensis Care i jest niezastąpioną prawą ręką prezesa. Jej wewnętrzny spokój i opanowanie idące w parze ze skutecznością działania w kryzysowych sytuacjach przyczyniły się w dużej mierze do rozwoju całej struktury firmy. Zawsze chętnie odpowiada na pytania współpracowników i wspiera ich innowacyjne podejście wspólnie, budując mocny i jedyny w swoim rodzaju zespół Sensis Care.

  Aleksandra Johannes

  Główny doradca klienta biznesowego

  Jest wizytówką firmy w kontakcie z klientem zagranicznym. Kompetentnie doradza i odpowiada na pytania interesantów. Płynnie posługuje się słownictwem wymaganym w branży opieki osób starszych w języku niemieckim. Zna od podszewki całą organizację Sensis Care i jest niezastąpioną prawą ręką prezesa. Jej wewnętrzny spokój i opanowanie idące w parze ze skutecznością działania w kryzysowych sytuacjach przyczyniły się w dużej mierze do rozwoju całej struktury firmy. Zawsze chętnie odpowiada na pytania współpracowników i wspiera ich innowacyjne podejście wspólnie, budując mocny i jedyny w swoim rodzaju zespół Sensis Care.

  Monika Paleczna

  Specjalista ds. marketingu i social media

  Odpowiada za rozpoznawalność i atrakcyjność naszej firmy w odbiorze medialnym. Obserwując działania konkurencji i śledząc zapotrzebowanie rynku na zmieniające się trendy, dostosowuje wizerunek naszej organizacji, by sprostać oczekiwaniom odbiorców. Jej kreatywność i zmysły estetyki odwzorowują działania naszego zespołu w sieci, mediach społecznościowych, radiu i przede wszystkim w podświadomości naszej docelowej grupy interesantów. Monika działa w obszarze zarówno wizualnym, jak i też rozmawia z naszymi opiekunkami i opiekunami, by poznać charakterystykę branży opiekuńczej i jak najlepiej dopasować do niej prezentowane treści.

  Monika Paleczna

  Specjalista ds. marketingu i social media

  Odpowiada za rozpoznawalność i atrakcyjność naszej firmy w odbiorze medialnym. Obserwując działania konkurencji i śledząc zapotrzebowanie rynku na zmieniające się trendy, dostosowuje wizerunek naszej organizacji, by sprostać oczekiwaniom odbiorców. Jej kreatywność i zmysły estetyki odwzorowują działania naszego zespołu w sieci, mediach społecznościowych, radiu i przede wszystkim w podświadomości naszej docelowej grupy interesantów. Monika działa w obszarze zarówno wizualnym, jak i też rozmawia z naszymi opiekunkami i opiekunami, by poznać charakterystykę branży opiekuńczej i jak najlepiej dopasować do niej prezentowane treści.